טיפולי שיניים מניעתיים

טיפולי שיניים מניעתיים

האם חשבתם פעם על כך שמלמדים אותנו לצחצח שיניים עוד הרבה לפני שאנחנו לומדים לקרוא ובכל זאת כולנו יודעים לקרוא בסופו של דבר, אבל לא תמיד יודעים איך לצחצח שיניים…

במרפאתינו דוגלים בחינוך לחיוך ובלימוד הדרך הנכונה לשמור על הגיינת הפה ביומיום. אנו נמליץ לכם על הדרכים למניעת הצטברות אבנית, שיטות לטיפול בשיניים רגישות ובחניכיים רגישות, הדרכות לצחצוח נכון והתאמת אביזרים מתאימים לשמירה על הגיינת הפה.

הסרת אבנית


אבנית, הנוצרת בכל מקום על גבי השיניים, עלולה להזיק לחניכיים, לגרום לדלקות פגיעה במיסב השן, ואף לעודד הפרשת רעלנים היוצרים ריח רע מהפה.
ללא טיפול זה לגרום למחלת חניכיים. הסרת אבנית הינו התהליך המבוצע אחת ל3-6 חודשים -תלוי בדרגת החומרה. בדרך כלל אנו ממליצים על ביקור תקופתי כל שישה חודשים להסרת אבנית.

 

פוליש מיוחד להחלקה יסודית

מסיר כתמים ושאר משקעי חוץ מפני כל משטחי השיניים שקשה ואף לא ניתן להסירם ע"י מסיר אבנית קונבציאונלי.הפוליש מנקה ומחליק את פני השטח של השיניים ובכך מקשה

על הצטברוית עתידיות של חיידקים ו אבנית .התוצאה משתפרת יותר ויותר עם כל טיפול.

 

 

הדרכה להגיינת הפה

 

צחצוח לא נכון של השיניים עשוי להשאיר שאריות של אוכל בחלל הפה, להזיק לחניכיים וליצור שכבה קשה של אבנית על משטח השן וברווח שבין השיניים. באמצעות הדרכה נכונה, ניתן לקבל כלים לחיים בריאים יותר, המבטיחים שמירה על בריאות השן, וגם פחות ביקורים אצל רופא השיניים.
ההדרכה שתקבלו במרפאה כוללת גם טיפים לתזונה נכונה ולהימנעות של מאכלים היכולים לגרום לחורים ולנזקים שונים בשן והתאמה של אביזרים שונים לשמירה על הגיינת פה נכונה וטיפול בשיניים רגישות ובחניכיים רגישות.

טיפול בריח רע מהפה

מטפלים בריח רע מהפה ונושמים לרווחה
ריח רע מהפה הוא כמו כתם שלא ניתן להסרה. הוא רודף אותנו וגורם לנו לסיטואציות לא נעימות באינטראקציה עם אנשים אחרים. אי אפשר פשוט להתיז עליו בושם ולהתעלם, וגם מסטיק בטעם מנטה הוא לא באמת הפתרון לבעיה. ריח רע מהפה אולי מרתיע אנשים רבים, השיננית שלנו כאן בשבילכם – כדי לאבחן את הסיבה לבעיה ולטפל בה באופן מקצועי ויסודי כך שבתום הטיפול תשארו עם טעם טוב (וריח טוב) בפה.

הידעת?
אחד מכל ארבעה אנשים סובל מריח רע מהפה בדרגות שונות?
הסיבות לריח רע מהפה או טעם מר בפה הן רבות ושונות אם כי הסיבה העיקרית לכך היא פעילות חיידקים בחלל הפה הנובעת ממקרים כמו: היגיינת פה לקויה, הזנחה דנטאלית, דלקת חניכיים, בעיות קיבה, נזלת כרונית, מצבי מתח וחרדה ועוד. סיבה עיקרית נוספת היא הלשון – עליה מתיישבים חיידקים רבים, בחריצים ובחלקה האחורי, וגם הם עלולים ליהיות המקור לריח רע מהפה.
יש לציין כי מקור לריח רע מהפה ב-85 אחוז מן המקרים נובע מאיברי חלל הפה עצמו. .על מנת להגיע למקור הבעיה ולטיפול, אנו בקליניקה מציעים למטופל לעבור בדיקה מקיפה של חלל הפה, בריאות השיניים והחניכיים, להציג היסטוריה בריאותית יסודית וכן לקבוע טיפול בהתאם לאבחנות. זכרו – לריח רע מהפה יש פתרונות יעילים וטובים, החוכמה היא רק למצוא את מקור הבעיה.