טיפולי שיניים אסתטיים

טיפולי שיניים אסתטיים

שיניים יפות ולבנות היו מאז ומעולם סמל להצלחה, טיפוח וביטחון עצמי. מחקרים שונים גילו כי לאנשים עם שיניים אטרקטיביות קל יותר למצוא עבודה, הם מתאפיינים במעגלי חברים רחבים יותר ובאופן כללי הם נתפסים כאנשים אסטתיים, מוצלחים, וכאלה שכדאי לשהות במחיצתם.

הבהרת שיניים

לפני
אחרי

מה היא הבהרת שיניים?
התהליך מבהיר את שכבת הדנטין בשן, המאבדת מהצבע הטבעי שלה לאורך זמן, בשל גורמים חיצוניים שונים, כגון: שתיית קפה, תה, עישון, גיל  ועוד. לאורך זמן, השן עשויה לקבל גוונים לא מחמיאים של צהוב, אפור או שחור, העלולים לפגוע בביטחון העצמי ובמראה החיצוני.

הבהרת שיניים במרפאה:

חיוך צחור תוך שעה ובפגישה אחת בלבד. הטיפול מתבצע באמצעות שילוב ייחודי של אור לייזר המפעיל את החומר המלבין  ע"ג השיניים.

הבהרת שיניים ביתית:
לאחר ביצוע בדיקה קפדנית נכין עבורך ערכה אישית המותאמת באופן מדויק למבנה הפה והשיניים שלך. הערכה מכילה ג'ל הלבנה מיוחד וסד שקוף, המאפשרים ביצוע טיפול עצמאי בבית. משך הטיפול אורך כ- 4-5 שעות ביום (בדרך כלל בשעות הערב), למשך שבוע עד עשרה ימים.
מרפאתנו מציעה לשלב את שתי השיטות לקבלת תוצאות אופטימליות

ציפויי שיניים

רוצים חיוך הוליוודי?

טיפול קוסמטי קבוע  לסגירת רווחים בין השיניים ,שיחזור צורה  לשיניים פגועות,שבורות, שיחזורי צורה, צבע מקוריים ופרמטרים נוספים של השן בעזרת כיסוי של חלקו הקדמי ע"י ציפוי מינרלו-קרמי בעובי זעיר הנקרא למינייט.

במקרים מסוימים נדרשת הכנה מינימלית של השן (הסרת השכבה דקיקה של זגוגית השן).
במרפאתינו , התהליך מבוצע באמצעות מערכת CEREC CAD \ CAM, אשר מאפשרת ביצוע מדוייק במיוחד עם אי נוחות מינימלית ובזמן הקצר ביותר.

כתרים ללא מתכת

כתר ללא מתכת
כתר על בסיס מתכת

שיניים טבעיות מעבירות ושבורות  קרני אור, לעומת כתרי חרסינה ע"ג מתכת. אנו מציעים כתרים מינרלוקרמיים שמעבירות דרכם אור בדומה לשיניים טבעיות. זהו חומר עמיד, אמין ,אסתטי ומאוד ידידותי לחלל הפה. "חיוכים הוליוודיים" למיניהם הם לא יותר מאשר שחזורים מינרלוקרמיים  באיכות גבוהה. מומלץ בעיקר לשיקום אסתטי של השיניים הקדמיות.

במרפאתינו , התהליך מבוצע באמצעות מערכת CEREC CAD \ CAM, אשר מאפשרת ביצוע מדוייק במיוחד עם אי נוחות מינימלית ובזמן הקצר ביותר.

סתימות חרוטות

בעבר, השיניים היו בדרך כלל  משוחזרות ע"י סתימות אמלגם (תערובת של כסף). אך רוב הקהל אינו מוכן לקבל סתימות כסף גלויות כאשר צוחקים או מחייכים. הודות לחומרים ושיטות מודרניים, ניתן לשחזר את שיניך באופן אסתטי לחלוטין באופן טבעי באמצעות סתימות מינרלוקרמיות חרותות של המערכת CEREC CAD \ CAM.

קישוטי שיניים

 

אלה קישוטים קטנים, אטרקטיביים יהפכו את החיוך שלך לקסום. ישנם  קריסטליים או צבעוניים לבחירה.ההליך הוא ללא כל כאב, אינו פוגע כלל בחומר שן.מודבק על פני השן במקום רצוי.הרכבה אינה צורכת זריקה או קידוח . ניתן  להסרה בכל עט.
להפתיע את החברה או סתם לפינוק…